_

Servery

Zahraj si s Evilama

Co je CS:S

Velitelský čas

Servery - public i CW


Hrajeme nejčastěji na servrech které vidíte v panelu servery pod menu. Jedná se o dva servery:

1) CZ King of Hell /No AWP/ - ip serveru je: 81.0.217.182:27142
2) Spis Clan [Sk/Cz] Public CSS - ip serveru je: 81.0.217.179:27366

Na obou serverech se hraje dobře. Jsou to public servery, ale někdy se zamknou na tréningy a zápasy a to né jen pro klan Evil Dogs a Spiš . Server:

1) CZ King of Hell /No AWP/ vlastnicí jsou hráči petkup a prcek. Server je 16ti slotový a hostovaný u fakahedy. Většina hráču se mezi sebou dobře zná hrajeme spolu relativne často. Máme mezi sebou skily a slabší hráč, ale dokážeme se při hře dobře pobavit. Tento server má dobré pluginym, adminy, songy a také stále aktualizují mapy na lepší a na nové. Server také někdy využijeme na TG/CW zápasy.

2) Spis Clan [Sk/Cz] Public CSS majitelem je Valsin, ale server je spíše domací pro spiš clan. Stejně jako King of Hell je server 16 slotový a potkáte tu lidi i z King of Hell a bude to tím, že to jsou zpřátelené servery a jak se dozvíte níže mají i stejnou doménu. Tento server většinou používáme na TG/CW zápasy, protože je i we warmodu skvěle upravený pro klan spiš, ale v normálním Public modu je vybavený super muzikou a zajímavými pluginy.

Oba dva servery mají společnou doménu www.spisclan.eu, tak doporučuji navštívit tyto stránky pro blížší info. Ani jeden server nepatří k těm, kde musíte hrát a když ne, tak jste za to trestáni jako na nejmenovaných herních portálech. Přijdte a při dodržování pravidel Vás rádi uvítáme na obou našich servrech.

 
Vzhled od plk.ONeill-cz , Struktura ztránky od R.T.